Začal som písať články o Vajnoroch, vajnorákoch, živote v meste a iných záujímavostiach formomou blogu

Po roku 2018 som publikoval hlavne na Facebooku. Ak chcete mať najaktuálnejšie informácie kliknite na "sledovať"

V príspevku v skupine Vajnoráci Vlček otvorene KLAME zavádza a fabuluje. Dlhodobo sledujeme, že klamstvá fabulácie a demagógia je bežným nástrojom Mrvových ODCHOVANCOV!

Mrva a Vlček sú tam 12 rokov. Z minulého vedenia Ondruška je jediný čo nekandidoval pod fotkou Jana Mrvu. Vlček je už 4 roky predseda stavebnej komisie a je tiež zodpovedný za súhlasné stanoviská v procese pripravovanej zmeny ÚP na letisku. Keby nebolo poslanca Ondrušku doteraz by bolo v celej veci ticho.

Nižšie uvedený link vyvracia tvrdenia o...

Včera som bol nakrúcať predvolebnú diskusiu v Bratislava TV. Boli tam moji protikandidáti Vlček a Pružina. Prekvapila ma odpoveď Vlčeka na otázku k jeho programu. Zdôraznil, že jedným z jeho základných pilierov je nové senior centrum vo Vajnoroch. Ja som jeho predstavu pochválil, ale na druhej strane poznamenal, že my tento zámer prezentujeme už...

Vážení Vajnoráci, ako poslanec MZ som nemal priestor a podporu všetkých mojich plánov a vízií. Napriek tomu som bol vždy za podporu dobrých vecí. Zasadil som sa za to, aby sa vám tu žilo lepšie. Množstvo mojich podnetov si bývalé majoritné vedenie MČ osvojilo a pretavilo do užitočného výsledku, ktorý teraz slúži aj Vám. Dnes už sa dá jednoznačne...

Vajnorské témy v médiách

Zmeny územného plánu majú zastaviť


Predvolebný výpredaj pozemkov v Bratislave

https://www.youtube.com/watch?v=exXUmzk5UH0&feature=youtu.be&t=1h15m49s 

Kandidát opozície na primátora - namiesto bojovníka s developermi, podporili najväčšieho developera, ktorý vinu hádže na tímlíderku SaS.... Mrva: Sponzoring od developera Nových Vajnor je v poriadku. Sídlisko na letisku. Vajnorský starosta tvrdí, že developerov naučil regulovať a redukovať. Zmenu Starého letiska na sídlisko však odobril.  


AKO ZACHRÁNILI LETISKO PRI BERLÍNE?

Kto by mal záujem pozrieť sa ako sa s podobným problémom vysporiadali v Berlíne, nech sa páči: Letisko Berlín-Tempelhof Prikladám dokument JEDEN DEŇ V NEMECKU, zaujímavá pasáž je ku koncu v čase 1:15  Nemci sú zjavne ešte konzervatívnejší, lebo oni plochu nechali po tlaku verejnosti v pôvodnom stave. My žiadame rozvoj len v súlade ÚP "šport telovýchova voľný čas"


Mrvovi sa búria Vajnory. Občania žiadajú referendum


BOJ PROTI VÝSTAVBE NA LETISKU VAJNORY VRCHOLÍ, ŠTIPĽAVÝ ODKAZ STAROSTOVI MRVOVI!


Obyvatelia Vajnor ostro protestujú proti výstavbe: Na letisku chcú byty pre 15-tisíc ľudí


Hlavné mesto chce meniť pravidlá, kde sa môže stavať
Čítajte viac


Boj o Staré letisko Vajnory: Vajnoráci predložili petíciu za vyhlásenie referenda


Z letiska má byť sídlisko, ľudia sú proti
Čítajte viac


Dedina v meste? Dokedy?

Ján Mrva (SDKÚ-DS, neskôr #Sieť) už sa žiadne kategorické prekážky nekladie. Pritom vyše pred 10 rokmi sám navrhol aby v zmenách a doplnkoch bol rozsah sídliska odmietnutý, pretože niekoľko desiatok tisíc nových obyvateľov by zmenili pôvodný charakter Vajnor - dediny v este.
Za bývalého vedenia sa mu to do zmien a doplnkov podarilo pretlačiť. Na najbližšom zastupiteľstve to má byť predložené.


PRÁVE TERAZ: Tlak na primátora pomohol. Zmeny územného plánu sa podarilo zastaviť mesiac pred voľbami. Nesrovnal návrh stiahol. 


Ján Mrva hádže vinu na Annu Zemanovú tímlíderku SaS pre životné prostredie. SaS ho napriek tomu podporuje. Pritom sám Mrva navrhoval zmenu letiska a Šprinclovho... 


MEGAVÝSTAVBA VO VAJNOROCH SA BLÍŽI: NA LETISKU VZNIKNE SÍDLISKO VEĽKÉ AKO RAČA!


 VAJNOROCH SA ĽUDIA PROTI NOVÉMU LIDLU BÚRIA, OBÁVAJÚ SA DOPRAVNÉHO KOLAPSU


Dnes bolo v novinách... Je jasné, že potom prechádzajú také nehoráznosť ako LIDL bez EIA.
Vyšetrovanie trvá 2 roky a 100 000 Eur úplatky! 


V Rusovciach sa to nepodarilo Vo Vajnoroch to ide hladko... Dovolim si zdielat text obyvatela Vajnor. V Rusovciach LIDL nepostaví predajňu na na prvý pohľad rozľahlej lúke bez väčších dopravných záťaží... stopku mu vystaví Mesto. Vo Vajnoroch na stiesnenom pozemku v nevhodnej lokalite s mnohými negatívnymi vplyvmi... postaví, a rieši to MČ a nie magistrát, vie niekto vysvetliť prečo?   

www.ondruska.sk - dokumenty

 

Vytvorte si webové stránky zdarma!